Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že je to právě a jenom mobilheim, který umožní bydlet v lokalitě, která je ideální. Jsou o tom přesvědčeni hlavně z důvodu, že toto bydlení lze snadno převést do jakéhokoliv místa. My však namítáme, že bydlet v ideální lokalitě lze i klasicky. Stačí jenom zvolit developerský projekt, který byl postaven opravdu s rozmyslem. A tím je ten nesoucí označení LiveWell.

Příjemné místo na okraji města

Žádné hlučné ani špinavé centrum s problémy, které k němu mohou patřit. Naopak. Zmíněné a budované nové byty na prodej Pelhřimov jsou umístěny ve velmi zajímavé lokalitě na okraji daného města. Díky tomu sousedí s klasickou zástavbou jenom z jedné jediné strany. A co je z té druhé? Kousek krásné lokální přírody v podobě polí a luk, které směřují k takzvanému Starému Pelhřimovu.

byty na prodej Pelhřimov

byty na prodej Pelhřimov

Mnoho míst na výlety a procházky

I to jsou věci, na které se při výběru konkrétního bydlení pochopitelně hledí. Mít možnost vyrazit do přírody za odpočinkem, nebo za poznáním zajímavého místa. A jak je na tom lokalita projektu LiveWell? Také velmi dobře. Mezi lákavá místa může patřit třeba rybník Stráž, ale také známá Děkanská zahrada, která je v Pelhřimově vyhlášeným místem. Kromě toho celé město zaujme i malebnou architekturou své historické části, která může být také téma pro zajímavý výlet s rodinou.

Dobrá občanská vybavenost

Prostředí a možnosti příjemného trávení volného času v okolí, to je rozhodně základ. Měl by však být doplněný i dalšími věcmi. Sem se řadí také občanská vybavenost. Pokud se i nadále budeme držet našeho příkladu, nesmíme zapomínat na fakt, že samotná oblast nabídne v docházkové vzdálenosti kulturu v podobě divadla, nákupy v podobě Kauflandu a Lidlu, nebo také vzdělání v podobě základní školy. Nechybí ani sportovní vyžití, díky nedalekému hřišti na beachvolejbal.

Čtěte dále: