Jakou výhodu mají mobilní domy? To hlavní pozitivum se skrývá už v jejich názvu – ano, jsou mobilní. To nám umožní jednoduše vyrazit do takových míst, kde se budeme cítit dobře a kde bude náš život skutečně plnohodnotný a my budeme spokojeni. Právě podle toho bychom neměli vybírat jenom lokalitu spojenou s mobilními domy. Rozhodně je dobré na klady místa k životu myslet i ve chvíli, kdy vybíráte standardní byt. Pojďme se společně podívat na to, co hraje roli.

Základem je rozhodně zeleň

Mnozí z nás využívají mobilheimy hlavně k tomu, aby se staly alternativou třeba rekreačního objektu v nádherné přírodě. Proč? Jelikož příroda a zeleň je v našem životě velmi důležitá. Naštěstí si jí můžeme dopřát i ve chvíli, kdy vybíráme klasický byt. Příkladem mohou být byty Praha 5, konkrétně v oblasti Radotín. Zde je vám k dispozici nový developerský projekt, který si zakládá na to, aby právě lokalita dokázala z hlediska množství zeleně a přírody jako takové vyhovovat každému. Rázem zjistíte, že už nemusíte chodit na procházky do lesa, jelikož stačí vylézt na váš balkon, terasu, stejně jako na vaši předzahrádku.

Byty Praha 5

Hledět je třeba i na dobrou dopravní obslužnost

Není to jenom zeleň, jelikož mnohdy potřebujeme k životu i něco více. Mnoho lidí se potřebuje dostat do práce, děti se potřebují dostat do školy, stejně jako můžeme chtít vyrazit třeba na zajímavý výlet. V takovém případě se hodí, aby lokalita, kde bydlíme, nadchla i dobrou dopravní obslužností. Stejně jako na správné místo můžeme zaparkovat náš obytný dům, se můžeme nastěhovat do zmíněného Radotína. Proč? Jelikož třeba vlaková zastávka je vzdálena pouhé 3 minuty chůze. Nasedneme-li na první spoj, můžeme být v centru Prahy zhruba za čtvrthodinu. Stejně tak můžeme bez problémů cestovat také městskou hromadnou dopravou. Třeba na Smíchovské nádraží, kvalitní železniční uzel se dostaneme přímou linkou.

Potěšeni ale budou i milovníci svezení ve vlastním autě. Samotným Radotínem prochází jedna z hlavních silnic, která vede až do Prahy, stejně jako dokáže nabídnout spojení i do okolních obcí. A milovníci pohybu? Ani ti nebudou ochuzeni – o možnost vyrazit po nové cyklostezce.

Využívejte vše, co nabídne okolí

Když s mobilheimem netrefíte tu pravou lokalitu, není třeba zoufat. Jednoduše ho můžete přepravit na jiné, lepší místo. Takový problém však v Radotíně mít nebudete. Bydlení v jednom z nových bytů totiž nabídne bohaté možnosti vyžití pro každého. Můžete zde sportovat, můžete vyrazit na delší toulky do přírody, stejně jako se lze projet i na kole na již zmíněné cyklostezce. Potěší ale i dobrá poloha vůči samotnému centru metropole. Díky tomu vám nic nebrání plně využít i výhody spojené s dostupností gastronomie, kultury, stejně jako nakupování.

Nastěhováním do této lokality myslíte i na vaše děti. Proč? Protože může nadchnout i případná dostupnost školských zařízení, stejně jako různých kroužků, nebo zdravotní péče.

Čtěte dále: