Tím hlavním důvodem, proč se rozhodnout pro mobilní dům je samozřejmě možnost bydlet doslova kdekoliv. Druhým důvodem je však to, že uvnitř vypadá skutečně stejně, jako dům klasický. Na první pohled tedy nepoznáte, že se jedná o tento typ domu. S tím souvisí také to, že pokud chceme cokoliv rekonstruovat, dokoupit nebo upravit, máme doslova volnou ruku. A příklad? Co třeba dveře Porta Doors? Ty jsou dnes využívány pro své vlastnosti hlavně u domů a bytů klasických, ale to neznamená, že by se nedaly koupit a umístit také do domu mobilního. A pokud vás toto téma zajímá, pojďme si říci, jak je vybrat a co se do interiéru hodí více.

Interiérové dveře Porta Doors

Klasická, nebo posuvná varianta?

Vybíráme-li do našeho mobilheimu dveře, můžeme myslet třeba na to, abychom ušetřili co možná nejvíce místa. V těchto případech se hodí právě ona posuvná varianta. Vsadit ale můžeme na skutečnou klasiku – tedy standardní dveře v pravém nebo levém provedení. Na co bychom ale také neměli zapomínat, to jsou futra. Dnes máme možnost koupit obložkové zárubně, ale stejně tak zárubně regulované. V obou případech si buďte jisti, že řešení se hodí do klasického i mobilního domu a bytu, bez nutnosti jakýchkoliv úprav.

Dokonalý vzhled i bezpečí

Důvodem dveří je samozřejmě to, že díky nim zlepšíte estetické vzhled, tedy celkový estetický dojem z vašeho interiéru. Stejně tak ale můžete zvýšit i bezpečí, pokud vsadíte na dveře kvalitní. A to hlavně v rámci těch vchodových, které by měly splňovat právě požadavky na bezpečnost vůči zlodějům. Stejně tak by měly být i odolné vůči jakýmkoliv venkovním vlivům – tedy odolné vůči větru, dešti a chladným nebo vysokým teplotám. K tomu však dokážeme přispět i my sami, a to tím, že zvolíme kvalitního řemeslníka, který provede odbornou montáž dveří, s ohledem na konkrétní požadavky.

Čtěte dále: