Zvažujete izolační skla do oken? Chcete znáš veškeré výhody, které ze zateplení oken plynou? Nevíte, pro jaký typ skel se rozhodnout? Začněme postupně.

Přínosů přesklení je hned několik. Asi tím nejdůležitějším je výrazné ušetření za energie, a to až několik tisíc korun ročně. Pokud vaše okna nemají dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti, pak vás bude trápit také rosení (mlžení) oken. Srážení vlhkosti s sebou přináší mnoho dalších potíží, včetně vzniku plísní. Ty mohou vést k propuknutí mnoha nemocí a alergií.

Izolační skla do oken se hodí každému

Většina majitelů domácností se chce v první řadě v zimních měsících zbavit nepříjemného chladu od oken a v létě potřebují zabránit přehřívání interiéru. Výroba izolačních skel a obecně izolace oken je výborným řešením pro každou rodinu. Izolační skla je potřeba vyrábět vždy na míru vašim potřebám, včetně těch finančních.

Opravdový odborník dokáže posoudit, zda se do vašich plastových, starých, dřevěných, hliníkových, střešních či špaletových oken hodí spíše dvojskla, izolační trojskla nebo unikátní typ nejmodernějšího izolačního dvojskla Heat Mirror.

Izolační skla do oken

Izolační skla do oken

Izolační dvojskla, trojskla nebo Heat Mirror

Mnoho lidí chce za elektřinu a plyn ušetřit a v interiéru chtějí docílit optimální teploty. Nabídka na trhu je ale široká a oni často tápou, jaké izolační sklo je pro ně vhodné.

Každý typ izolačních skel má odlišné tepelně a hlukově izolační vlastnosti. Dvojskla jsou mnohem kompatibilnější, lehčí na zasklení a propustí do interiéru více světla i tepla. Trojskla mají lepší izolační vlastnosti, nehodí se ale do každého objektu.

Výborným kompromisem je revoluční a naprosto výjimečné izolační dvojsklo Heat Mirror, které svými charakteristikami odpovídá izolačnímu trojsklu, zachovává si přitom ale tloušťku a váhu izolačního dvojskla. Vždy a bez výjimky by ale měl právě technik s bohatými zkušenostmi zvážit, jaké řešení je optimální.

Čtěte dále: