Kdo dnes volí mobilní bydlení? Tedy takzvaný mobilheim? Velmi často to jsou lidé, kterým záleží hlavně na tom, kde budou bydlet. Velmi dlouho a obezřetně vybírají ideální lokalitu a následně se právě sem se svým obytným vozem nastěhují. To ale není ideální cesta především pro celkový komfort bydlení. Dobrou lokalitu totiž nabídnou i moderní developerské projekty. Jedním z takových je i Rezidence Veselská. Kdo hledá nové byty Praha 9, pro toho může být ideální volbou. Lokalita je v tomto případě opravdu špičková, což si na následujících řádcích potvrdíme. A k tomu má každý obyvatel jistotu kvalitního bydlení, které mobilheim nikdy nemůže přinést.

rezves

Lokalita nabídne vše, co zájemce o kvalitní bydlení hledá

Je jasné, že když se vybírá ideální lokalita, mělo by být v daném místě vše, co ke kvalitnímu životu člověk potřebuje. Pokud se podíváme na tento projekt, rozhodně zaujme všudypřítomná zeleň, díky které lze navodit pocit, že člověk není v rušném centru města, ale na jeho okraji. Do samotného centra to však má vždy kousek, a to jak svým autem, tak MHD. Rezidence Veselská však zaujme i tím, jaká je dostupnost všech možných služeb v dané lokalitě. Je jedno, zda jde o vzdělávání, zdravotnictví nebo úřady, či má jít o obchody a restaurace, nebo místa spojené se sportem a relaxem. Vše je v dosahu.

Třetí etapa potvrzuje skvěle vybrané místo

Nutno říci, že tento developerský projekt se neustále vyvíjí. Nyní je zkolaudována 2. etapa projektu, která je pro svou kvalitu již kompletně vyprodána. Zájemci však nemusí zoufat a nemusí přemýšlet nad koupí mobilního bydlení, kdy si do této oblasti přistaví mobilheim. Je třeba říci, že aktuálně je v prodeji etapa třetí, jejíž dokončení se plánuje na jaro roku 2020. Pozor však na to, že i zde je zájem velký a více než 60 procent bytů je prodaných. Kdo chce bydlet na zajímavém místě, ten by s jeho výběrem rozhodně neměl váhat.

Čtěte dále: