Montované domy na klíč – novinka v bydlení

Montované rodinné domy na klíč jsou skvělou alternativou klasického bydlení. Výhodou je především zajímavá cena, rychlé umístění a realizace a nízkoenergetický standard (což znamená úsporu energií 40 – 50%). Montovaný mobilní domek lze zakoupit v nejrůznějších velikostech, nejčastějším typem jsou domky o dispozicích 3+kk a 4+kk.

dum2

Montované domy do 1 milionu korun – dostupné pro každého

Moderní mobilní bydlení můžete pořídit levně. Cena jednotlivých typů domků se pohybuje i do 1 milionu korun. Dřevěné mobilní domy nepatří mezi nejlevnější, ale i tento domek můžete pořídit do 2 milionů korun. Pro koho je toto bydlení vhodné? Pro rodiny s dětmi, mladé páry, seniory a pro všechny, kdo hledá kvalitní a nízkoenergetické bydlení.

Montované rodinné domy, montované chaty a domky – široké využití

Podívejte se na katalog mobilních domů a vyberte si typ, který vám bude nejvíce vyhovovat. V nabídce naleznete montované dřevěné domy, levné montované domy, bungalovy a chaty.
Montovaný rodinný dům může být Váš již za milion! A navíc si můžete navrhnout vlastní typ domu, který bude zrealizován přesně podle Vašich představ.

Montovaný dům – kvalitní bydlení nové generace

Montované domy jsou vyráběny pouze certifikovanými postupy a jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály, což zaručuje vysokou životnost domu. Montované dřevěné domy mohou sloužit také jako chata. Výhodou mobilních domů je také jejich variabilita a možnost vytvořit si bydlení Vašich snů.

Čtěte dále: