Máte firmu, jednáte s lidmi i zaměstnanci každý den a nabízíte své služby? Pak jistě víte, že vaší vizitkou není jen vaše vystupování a dobré služby. Důležité je, v jakém prostředí se zákazníci a zaměstnanci nachází. Špinavé pracoviště bohužel dobrý dojem neudělá. Představte si supermarket s potravinami. Také byste nenakupovali jídlo mezi zaprášenými regály či ulepenou podlahou. To by každého hned odradilo.

Úklidová firma s dlouholetou zkušeností

Nejste jediní, kdo potřebuje udržet pracoviště úhledné a čisté. Tento problém vám pomůže vyřešit úklidová firma, jakou je například Šticha & syn. Po individuální domluvě s vámi sestaví plán úklidových prací, s jejichž pomocí se budou vaše prostory lesknout čistotou.

ledosvetleni

Garáže, eskalátory, podlahy

Máte náročnější požadavky? Firma disponuje mnoha profesionálními čistícími přístroji, například stroji na čištění eskalátorů nebo na čištění podlah. Podlahy je důležité udržovat v garážích, a to zejména v zimě. Z aut stéká špinavá voda a po zabahněné podlaze by mohl někdo uklouznout a zranit se, za což byste dokonce mohli nést zodpovědnost. Z mokra se navíc mohou vytvořit plísně, kterých je poté nepříjemné se zbavovat a také nejsou zdraví prospěšné.

Vyškolení experti přijedou až k vám

Nemusíte kupovat nové přístroje a školit na ně pracovníky. Úklidová firma vám usnadní spousty práce a postará se o čistotu smluvených prostor. Úklid lze provádět buď pravidelně, nebo jen jednorázově na přání zákazníka.

Čtěte dále: