Jaká je hlavní výhoda mobilních domů? Samozřejmě to, že s nimi můžete vyrazit na místo, které vás láká a které si zamilujete. Můžete tak vyrazit do nádherných oblastí dokonalou přírodou, stejně tak jako umožní bydlet na místě, kde to budete mít vždy blízko, je-li vaším cílem restaurace nebo kavárna Vinohrady. A zvolíte-li třeba okraj Prahy, můžete do jejího centra vyrazit za zážitkem, který vám nabídne restaurace Raclettka. A kvůli ní se rozhodně vyplatí se spolu se svým mobilním domem přestěhovat do lokality, kde jí budete mnohem blíže – a tak za pár minut můžete sedět na svém oblíbeném místě.

Kavárna Vinohrady

Užijte si skvělých zážitků i dokonalých chutí

A proč vás právě tato restaurace okouzlí? Určitě už pro svůj koncept, jelikož nabídne stolování formou zábavy. Hlavní roli samozřejmě nehraje nic jiného, než unikátní sýr Raklet. A jelikož ten je podáván v mnoha formách, můžete si být jisti, že každé sousto bude skutečně unikátní a zaručeně uchvátí i vás samotné. Tím ale nabídka špičkové gastronomie nekončí. Naším tipem může být i vynikající masové fondue připravované v horkém vývaru, stejně jako chutná obložená prkénka, nebo vynikající domácí zákusek na samotný konec vašeho večera.

Stavte se i na kávu

Ne vždy ale musíte přijít jenom na večeři, nebo delší posezení. Bohatá nabídka vynikajících tuzemských vín, které se skvěle hodí, zvolíte-li jako pokrm sýrové fondy. Stejně nadchne i špičková káva Filicori Zecchini je pozvánkou třeba i na kratší posezení v průběhu dne. Ideální, jak si užít příjemné atmosféry a odpočinout si od nahromaděného stresu. Ten zaručeně vymizí ve chvíli, kdy vstoupíte do příjemně sladěného prostředí, a ochotný personál bude připraven splnit každé vaše přání. Tak zapomeňte na různá setkání v provizorních prostorách vašeho mobilního domu a raději vyrazte tam, kde to bude stát za to. A kde vlastně restaurace Raclettka sídlí? Tím místem je Praha 2 – Vinohrady, konkrétně potom ulice Lublaňská s popisným číslem 30.

Čtěte dále: