Máte rádi svobodu, která je spojena s možností cestovat a přitom si užívat komfortního ubytování? Pokud ano, je mobilní dům určitě volbou, která nezklame. Stačí najít vhodný pozemek a během pár okamžiků již můžete bydlet. A to se vším komfortem. I proto řada lidí využívá mobilní domy také jako náhradu za rekreační objekty. Umístí je na svůj pozemek třeba poblíž lesa, kam následně jezdí odpočívat. Poté stačí pozemek oplotit a mít skvělou alternativu třeba horské chaty. A právě na tomto pozemku není problém zbudovat i bazén. Plastové bazény akce jsou řešení, jak ušetřit nemalé peníze i v tomto konkrétním případě. Jelikož se předpokládá, že na tomto místě bude daný mobilní dům delší dobu, je dobré vsadit právě na toto bazénové řešení.

Zapuštěné plastové bazény akce

Máte v plánu budoucí stěhování?

Pokud ano, je určitě lepší myslet na takové bazénové řešení, které může být mobilní. I když aktuální zapuštěné bazény akce vzhledem ke svým nízkým cenám nezklamou, je nutné se tomuto řešení vyhnout. A to z důvodu, že se jedná o řešení trvalé, s životností i několik dlouhých desítek let. Plánujete-li budoucí stěhování, je lepší volbou nadzemní varianta. Takový bazén nadchne jednoduchou stavbou, stejně jako demontáží. Na druhou stranu musíme dodat, že jeho kvalita málokdy dosahuje té, kterou umí nabídnout výše uvedené plastové řešení. To však nesplňuje požadavky na mobilitu.

Jednoduchost je základ

Stejně jako je jednoduché samotné mobilní bydlení, měl by být jednoduchý i váš bazén. Proto doporučujeme klasické tvary, které mohou nabídnout různé velikosti. Na co bychom dále neměli zapomínat, to je rozhodně i jednoduchost spojená se samotnou konstrukcí. V minulosti sice byly v oblibě přelivové bazény, ale ty už pomalu mizí. Nahradili je klasické skimmerové bazény, které jak pro nižší cenu, tak i jednodušší řešení, ale i mnohem snadnější provoz dominují o mnoho více. Jelikož vlastníte mobilní dům, je jasné, že jdete cestou praktičnosti a jednoduchosti. A proto doporučujeme právě druhý jmenovaný typ.

Čtěte dále: