Jestliže si z nějakého konkrétního důvodu nemůžete pořídit mobilní dům a přesto dále uvažujete nad koupí nemovitosti, můžete se zpravidla rozhodovat mezi dvěma typy: staršími byty či domy a novostavbami.  

Obě možnosti mají své plusy a mínusy, pokud ale chcete ušetřit, starší domy bývají mnohdy dražší a je třeba téměř ve všech v budoucnu investovat do větších oprav, rekonstrukcí nebo zateplení. Ti, kteří přemýšlejí o novém bydlení, pak často začnou přemýšlet nad novostavbou, u které není potřeba dodatečně investovat. Vše je od samotného počátku nové, často ještě v záruce, zateplené a ideálně novými majiteli navrhnuté jim na míru.

Čerpat výše zmíněné benefity mohou hlavně kupující, kteří se pro koupi novostavby rozhodnou při stavbě projektu. Jedním z takových projektů je moderní, kvalitní a výjimečný projekt Bydlení Hořovice. Nové byty Hořovice zajímají například i kupující pocházející z Berouna, neboť jsou od sebe města vzdálená pouhých 15 minut. 

Bydlení Hořovice u Berouna a Králova Dvoru

Projekt Bydlení Hořovice se nachází v místě občanské vybavenosti moderního města a  současně v blízkosti brdských lesů. Hořovice jsou navíc na strategickém místě, zejména pokud hledáte byty na prodej. Zdice jsou takříkajíc za rohem Hořovic, které se navíc nacházejí mezi Prahou a Plzní. Hořovicemi prochází několik silnic, ale také nájezd a sjezd na dálnici D5. Jedná se tak o skvělou investiční příležitost nejen pro lidi z Prahy, Berouna či Zdic.

Zvýšené pozornosti se teď těší i prodej bytů Dobříš, jenže právě zde, v Praze i Berouně bývá cena měsíčního nájmu často mnohem vyšší, než kolik platí hypotéku majitelé nemovitosti v projektu Bydlení Hořovice. Dostupné jsou v developerském projektu v Hořovicích byty velikosti garsonky, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk. V ceně tohoto kvalitního, pohodlného a praktického bydlení jsou balkony či terasy. 

A pokud jste nadšenci do pěstování ovoce, zeleniny a okrasných květin, v létě vás potěší venkovní prostory a v chladných měsících zase oceníte prémiová velká francouzská okna přímo od podlahy, díky kterým bude v bytě vždy dostatek světla. 

Čtěte dále: