Montované dřevostavby – komfortní celoroční bydlení

Náklady na bydlení se neustále zvyšují, a proto mnoho z nás hledá alternativu klasického bydlení. Moderní dřevostavby na klíč jsou nízkoenergetické montované dřevostavby, které Vás potěší příjemnou atmosférou, osobitým kouzlem a nemalou úsporou financí. Pokud máte představu, jak by měl Váš domek vypadat, není nic jednoduššího, než to svěřit profesionálům, kteří Vám vyrobí domek přesně podle Vašich představ. Svépomocí to sice můžete také zkusit, ale zabere Vám to mnohem více času a ve výsledku Vás to bude stát i více peněz.

dum9

Moderní dřevostavby na klíč ceník

Pokud jste se již rozhodli pro koupi dřevostavby, chaty, podívejte se na konkrétní ceník. Jistě budete příjemně překvapeni. Montované domy si můžete pořídit opravdu levně a bez zbytečných průtahů. Katalog pak obsahuje jednotlivé typy dřevostaveb, ze kterých si můžete vybrat. V nabídce jsou nejen rodinné domy, ale také chaty, roubenky nebo bungalovy.

Levné dřevostavby na klíč – dřevostavba do 1 mil.

Zajímá Vás konkrétní cena? Mezi nejlevnější dřevostavby na klíč patří dřevostavby na klíč do 1 milionu nebo pak prostornější dřevostavby na klíč do 2 milionu, ve kterých můžete bydlet celoročně a prožít zde svůj spokojený život. Každý bungalov má jiné rozměry, které ovlivňují cenu nejvíce. Mezi nejprodávanější domky patří chatky o dispozicích 3+kk, 4+kk a 5+kk.

Dřevostavba na klíč – absolutní hit současnosti

Nejedná se o kanadské mobilní domky, ale o dřevostavby od českých výrobců, kteří používají pouze ty nejkvalitnější materiály, což zaručuje dlouhou životnost domků. Pokud je Vaším domovem Středočeský kraj nebo samotné hlavní město Praha, jistě Vás ceny nemovitostí nebo výše nájmů zaráží čím dál víc. Nebuďte pasivní a bydlete levně ve svém. Rozhodněte se pro alternativu klasického bydlení a vyberte si plnohodnotné bydlení v dřevostavbě na klíč.

Čtěte dále: