V čem jsou mobilní domy výjimečné? Jejich pozitivum se skrývá už v jejich samotném názvu. Ano, je to právě ona mobilita, která je pozitivní vlastností číslo jedna. Můžeme je jednoduše postavit v lokalitě, která nadchne:

  • Množstvím zeleně
  • Dopravní obslužností
  • Občanskou vybaveností

Dodat však musíme, že tato forma bydlení není jedinou možnou, pokud nám záleží na výše uvedených parametrech. Stačí sledovat aktuální nabídku novostaveb.

Developeři se snaží uspokojit požadavky zákazníků

Mobilní domy mají přirozeně i několik negativ, které mohou být spojeny třeba s velikostí, dispozicemi, nebo bezpečností či tepelnou izolací. V těchto oblastech přirozeně dominují klasické byty. Pokud developer dbá na unikátnost lokality, která splňuje výše uvedené požadavky, je volba zákazníka jasná. Skvělým příkladem jsou byty na prodej Letňany. Jak lokalita spojená se zelení, tak dobrá občanská vybavenost, nebo i dopravní obslužnost jsou pozitiva, která tato lokalita má. Navíc dispozice bytů mohou stejně jako u běžných mobilních domů vyhovovat jak jednotlivcům, tak samozřejmě také početným rodinám.

Byty na prodej Letňany

Myslete i do budoucna

Na co hledět při výběru primárně, to již víme. Podívejme se také na to, proč je důležité hledět při výběru lokality i do budoucna. A to ať už chcete koupit plnohodnotný byt, nebo je vaším cílem v dané oblasti zaparkovat svůj mobilní dům. Primárně by vás měl zajímat územní plán a další plánovaná výstavba. A to ať už jde o bytové jednotky, nebo průmyslové a jiné objekty. Zajímat by měla také budoucí revitalizace, která je dnes velkým hitem. I na první pohled horší lokalita tak může patřit za pár let mezi to nejlepší v konkrétním městě. Logicky nezapomínáme ani na plánované budování silnic, stejně jako stanic městské dopravy, které se mohou jednoduše stát pozitivem, díky kterému se do práce nebo za zábavou dostanete opět výrazně jednodušeji.

Čtěte dále: