Bydlení v mobilních domech může být preferováno hlavně proto, že je lze umístit do klidných lokalit, kde budou příjemné podmínky k životu, bez velkého ruchu velkoměst. O možnosti mobilheimu přemýšlí hlavně lidé, kteří nenašli v klidných lokalitách klasickou nabídku domů. To se ale mění, jelikož se objevují developerské projekty, které sází právě na dané požadavky zájemců právě na celkový klid. Příkladem jsou rodinné domy Praha-západ, které spadají do developerského projektu s názvem Domy Ořechovka. Samotná lokalita je zde hlavním lákadlem. Proč?

Příjemný klid a prostředí

Kde se toto zajímavé bydlení nachází? Je to v okrese Rakovník, ve Středočeském kraji. Konkrétním místem je obec Žehrovice. Už to jasně napovídá faktu, že lokalita projektu Domy Ořechovka je spojena s celkovým příjemným klidem, který je vyhledávaný hlavně rodinami, které nechtějí své děti vychovávat v rušných centrech měst, nebo na velkých a přecpaných sídlištích. V celé obci žije navíc jenom 600 obyvatel, což k přímenému klidu jenom přispívá.

rodinné domy Praha-západ

rodinné domy Praha-západ

Krásné okolí

I toto je rozhodně velké plus dané lokality. Na co rozhodně nelze zapomínat, to je příjemná zeleň všude okolo. Právě do ní bylo nové bydlení šetrně zakomponován a skvěle v něm vypadá. Velkým lákadlem dané lokality je také široké údolí mělkého potoka, na jehož okraji se právě dané domy nabízejí. Pro milovníky přírody a jejích krás zaručeně dokonalá volba.

Dobrá dostupnost okolních větších měst.

S ohledem na možnost zaměstnání, ale i budoucí studium dětí je dobré myslet i na to, aby byla velká města dobře dostupná. I toto zmíněná lokalita jasně splňuje. Samozřejmostí jsou pravidelné autobusové spoje tam i zpět. Jistotou je také nedaleká dálnice D6, po které se lze dostat do Prahy vlastním autem už za 20 minut. Vše potřebné tak může být i nadále stále v podstatě na dosah.

Čtěte dále: